Lffp3l7qss2yqlhvwy47

SAMOSTATNÝ TEENAGER

7 principů komunikace rodiče - kouče

Přihlaste se do kurzu

CO VÁS ČEKÁ UVNITŘ KURZU?


  • 6 hodin strukturovaných v 16 video lekcích, každá lekce v délce 10 až 30 minut
  • 27 pečlivě připravených cvičení, která slouží k tomu, abyste každý krok a princip zažili a našli pro sebe ten nejlepší způsob použití ve Vaší rodině
  • 30 stránkový e-book "Jak podpořit teenagera ve volbě povolání" a další přílohy
  • 60 minut bonusových audio nahrávek na téma výběru budoucího povolání
  • seznam několika knih, které doporučuji přečíst (nemusíte všechny, vyberte si jednu knihu, která Vás osloví nejvíc)
  • plánovací kalendář s doporučeným harmonogramem lekcí, který je navržen tak, abyste našli čas na kurz i při vysokém pracovním vytížení
  • budete mít možnost sdílet své zkušenosti a ptát se přímo u každé lekce neomezeně
  • celý kurz absolvujete v pohodlí domova v čase, který Vám nejvíc vyhovuje
  • pro poslech v autě nebo ve smartphonu všechny lekce jsou ke stažení v MP3

Kolik kurz stojí?


Cena kurzu je 990 Kč

Cena je uvedena bez 21 % DPH (ČR), pokud se registrujete z jiného státu, aktuální sazba DPH pro Vaši zemi bude uplatněna automaticky. Na této platformě kurz je možné uhradit pouze platební kartou. Pro jiné způsoby platby podívejte se prosím na často kladené otázky.

Pusťte si první 3 lekce zdarma

Začněte hned!Váš instruktor


Katerina Malkova
Katerina Malkova

20 let jsem se věnovala podnikání rodinných firem jako profesionální manažer. Jako konzultant a mentor jsem nahlížela pod pokličku rodinných vazeb a viděla souvislosti mezi úspěšností podniku, schopností vést a motivovat lidi a vzorci a modely, které mnozí majitelé a jednatelé a také jejich zaměstnanci nesou právě z období dospívání. Velmi často se v malých firmách kopírují rodinné modely, najdete v nich různé archetypy "rodičů", "rebelujících teenagerů" nebo například "nesamostatných dětí". Rodinnými systémy z hlediska psychologie jsem se začala zabývat před 10 lety, kdy jsem se po 13 letech manželství rozvedla a můj starší (tehdy ještě jediný) syn zůstal ve střídavé péči.Principy komunikace a znalosti, které předávám v tomto kurzu, jsem získávala díky tomu, že jsem sama hledala odpovědi na běžné otázky, které řeší rodiče mnoha teenagerů - jak s ním mluvit, jak docílit toho, aby slyšel, jak předejít různým rizikovým situacím, jak nastavit hranice, ale nestát se diktátorem a spoustu dalších "jak".Starší syn, který mne dnes objeme a poděkuje za to, že ho podporuji, mi tím říká, že tento přístup funguje.

Vítejte!

Kateřina Málková

zakladatelka Smart Course ČR, kariérový kouč a trenér

máma 2 kluků, 12 let a 5 let


"Přístup "Rodič jako kouč" je určen pro všechny. Není to vznešená, drahá nebo komplikovaná metodologie. Respektování jiných lidí a aktivní naslouchání doopravdy posiluje sebevědomí, zdravé sebehodnocení a zlepšuje komunikaci. A to umožňuje lidem spojit se se svým vyšším já. Dnes stojíme na křižovatce. Mladí lidé nejsou lídry budoucnosti. Oni jsou lídry současnosti. Mají větší ekonomickou sílu, větší vliv a větší potenciál než kterákoli předchozí generace. Oni vědí, jak používat technologie 21. století k tomu, aby se věcí řešily. My je můžeme podpořit v tom, aby svůj silný hlas používali pro dobro, nikoli k destrukci".

- Diana Sterling , autorka přístupu Parents as Coach Approach, Parenting 2.0., uznávaný kouč s mezinárodní certifikací ICF a 35 letou praxí práce s teenagery a jejich rodiči

"Projekt Rodič jako kouč má mou plnou podporu. Vnímám jako velmi cenné uvědomění každého rodiče, které směřuje k němu samotnému. Uvědomění o tom, ze nejvíce mohu svému dítěti pomoci, když pomůžu sám sobě. Když si jako rodič uvědomím, kde jsou má omezení, která mě v životě blokují. Jedině tak mohu nastartovat zdravou komunikaci se svým dítětem podporovanou důvěrou a respektem k dítěti.

Sama jsem matkou dvou synů a z mých zkušenosti mohu toto jen potvrdit. Jedním z mých nejsilnějších uvědomění se starším synem bylo, když jsem já sama překonala před lety svou nejistotu a strachy z profesní změny a udělala ten rozhodný krok, začalo se synovi dařit a v tom co ho bavilo najednou vystartoval jak raketa. Jakoby zcela přirozeně se zvýšila jeho jistota v rozhodnutích a začaly přicházet do života příležitosti, díky kterým se jeho praní začala realizovat."

- Jindřiška Chaloupková, osobní koučka, http://jchaloupkova.cz/

Často kladené otázky


Kdy tento kurz začíná a končí?
Kurz začíná hned, jakmile ho spustíte a nekončí nikdy! Záznam kurzu máte k dispozici, dokud bude pro Vás aktuální. Kurz je plně samoobslužný. Můžete jim procházet ve svém vlastním tempu, vracet se k jednotlivým přednáškám a cvičením, opakovat je, pokud sami se nerozhodnete, že už víte vše, co potřebujete.
Jak dlouho budu mít přístup k tomuto kurzu?
Do konce života:-) Tento kurz máte k dispozici, pokud je pro Vás aktuální. V průběhu let může dojít k jeho aktualizaci, některé informace obsažené v tomto kurzu mohou zastarat, Vy můžete zrušit účat na této vzdělávací platformě, ale v zásadě jen Vy sami určíte, kdy už ho nebudete potřebovat.
Co když nebudu s kurzem spokojen(á)?
Našim cílem není vytvářet kurzy, které nepřinesou žádný užitek! Ale pokud kurz nesplní Vaše očekávání, napište nám v době 14 dnů od jeho spuštění a dohodneme se na refundaci. Je důležité mít na paměti, že výsledků můžete dosáhnout jen pokud budete realizovat v praxi kroky a principy, které v kurzu nabízíme. Samotný kurz Váš život nezmění. Ke změnám může dojít, pokud podniknete aktivní kroky. Také je velmi důležité komunikovat - nebojte se zeptat lektora na cokoli, co v průběhu kurzu budete potřebovat vědět, nebo upřesnit. Je také důležité vědět, že kurz nenahrazuje odborné poradenství v oblasti výchovných nebo studijních problémů. Může ovšem sloužit jako dobrý podpůrný prostředek - podpoří Vás, abyste Vy mohli podpořit svoje dítě.
Jak lze uhradit kurz?
Kurz je možné uhradit pouze platební kartou. U platební karty je potřeba, aby byly povoleny platby na internetu. Pokud byste si chtěli kurz pořídit, ale platba kartou Vám nevyhovuje, vyplňte registraci na mých webových stránkách https://www.smart-course.cz/rodic-jako-kouc Obratem Vám přijde faktura, po její uhrazení Vám bude kurz aktivován. Všechny pokyny a informace obdržíte e-mailem (pro jistotu zkontrolujte složky "Hromadné" a "Promo").
Proč registrace do kurzu je časově omezená?
Kurz otevírám jednou za půlroku. Trvá 11 týdnů, v jejichž průběhu účastníci prochází krok za krokem jednotlivými úkoly, učí se používat metody a přístupy ve své rodině, hledají svoji unikátní kombinaci a také pracuji na sobě. V tomto procesu potřebují moji podporu. Díky organizaci kurzu v bězích můžu se Vám věnovat a také kurz vylepšovat na základě zpětné vazby od účastníků.
Budu mít v průběhu kurzu podporu?
Ano, u každé lekce máte k dispozici možnost komentářů, na které Vám budu průběžně odpovídat.